Y08756K65000F9L
MFR.Part #
Y08756K65000F9L
JLCPCB Part #
C1462635
Package
Plugin
Description
-65℃~+150℃ 300mW 6.65kΩ ±1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS