Y08562R00000D9R
MFR.Part #
Y08562R00000D9R
JLCPCB Part #
C4293473
Package
SMD,6.4x4.1mm
Description
-55℃~+150℃ 1W 2Ω ±0.5% ±2ppm/℃ SMD,6.4x4.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS