Y160710R0000D1W
MFR.Part #
Y160710R0000D1W
JLCPCB Part #
C5838612
Package
SMD,6.4x4.1mm
Description
-55℃~+150℃ 10Ω 500mW Metal Foil Resistor ±0.2ppm/℃ ±0.5% SMD,6.4x4.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS