Y08560R50000F0W
MFR.Part #
Y08560R50000F0W
JLCPCB Part #
C4182687
Package
SMD,6.4x4.1mm
Description
-55℃~+150℃ 1W 500mΩ ±1% ±2ppm/℃ SMD,6.4x4.1mm Chip Resistor - Surface Mount