Y08560R10000F0W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y08560R10000F0W
JLCPCB Part #
C4342844
Package
SMD,6.4x4.1mm
Description
-55℃~+150℃ 100mΩ 1W ±1% ±2ppm/℃ SMD,6.4x4.1mm Chip Resistor - Surface Mount