Y08503R30000D9W
MFR.Part #
Y08503R30000D9W
JLCPCB Part #
C4553961
Package
SMD,6.4x4.1mm
Description
-55℃~+150℃ 3.3Ω 500mW ±0.5% ±2ppm/℃ SMD,6.4x4.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS