BFC238334394
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC238334394
JLCPCB Part #
C5953444
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 350V、1kV 390nF ±5% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS