Y08502R25000D3R
MFR.Part #
Y08502R25000D3R
JLCPCB Part #
C4299438
Package
SMD,6.4x4.1mm
Description
-55℃~+150℃ 2.25Ω 500mW ±0.5% ±2ppm/℃ SMD,6.4x4.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS