Y08501R00000F0R
MFR.Part #
Y08501R00000F0R
JLCPCB Part #
C4013164
Package
SMD,6.4x4.1mm
Description
-55℃~+150℃ 1Ω 500mW ±1% ±2ppm/℃ SMD,6.4x4.1mm Chip Resistor - Surface Mount