Y16061R55000D9W
MFR.Part #
Y16061R55000D9W
JLCPCB Part #
C3926988
Package
SMD,6.4x4.1mm
Description
-55℃~+150℃ 1.55Ω 1W ±0.2ppm/℃ ±0.5% SMD,6.4x4.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS