Y08500R68000F0W
MFR.Part #
Y08500R68000F0W
JLCPCB Part #
C3986395
Package
SMD,6.4x4.1mm
Description
-55℃~+150℃ 500mW 680mΩ ±1% ±2ppm/℃ SMD,6.4x4.1mm Chip Resistor - Surface Mount