Y08500R04200F0W
MFR.Part #
Y08500R04200F0W
JLCPCB Part #
C4128708
Package
SMD,6.4x4.1mm
Description
-55℃~+150℃ 42mΩ 500mW ±1% ±2ppm/℃ SMD,6.4x4.1mm Chip Resistor - Surface Mount