Y0795100R000F0W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0795100R000F0W
JLCPCB Part #
C4264780
Package
0805
Description
-55℃~+220℃ 100Ω 20mW ±1% ±3ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS