P0805K2002JBW
MFR.Part #
P0805K2002JBW
JLCPCB Part #
C4107912
Description
-55℃~+155℃ 200mW 20kΩ Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount