Y17461K42000T0L
MFR.Part #
Y17461K42000T0L
JLCPCB Part #
C4219520
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 1.42kΩ 600mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount