Y07935K23000B9L
MFR.Part #
Y07935K23000B9L
JLCPCB Part #
C1465126
Description
-55℃~+125℃ 5.23kΩ 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS