P0805H1272FBT
MFR.Part #
P0805H1272FBT
JLCPCB Part #
C4125680
Description
-55℃~+155℃ 12.7kΩ 200mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount