Y0793369R900T9L
MFR.Part #
Y0793369R900T9L
JLCPCB Part #
C1473514
Description
-55℃~+125℃ 369.9Ω 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS