Y079333R1890D9L
MFR.Part #
Y079333R1890D9L
JLCPCB Part #
C1494565
Description
-55℃~+125℃ 33.189Ω 600mW Metal foil resistor ±0.5% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS