Y0793267R520B9L
MFR.Part #
Y0793267R520B9L
JLCPCB Part #
C1465407
Description
-55℃~+125℃ 267.52Ω 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS