Y00078K06000T9L
MFR.Part #
Y00078K06000T9L
JLCPCB Part #
C1475486
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 8.06kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS