Y0793250R000B9L
MFR.Part #
Y0793250R000B9L
JLCPCB Part #
C1465396
Description
-55℃~+125℃ 250Ω 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS