Y07931K27300T9L
MFR.Part #
Y07931K27300T9L
JLCPCB Part #
C1475872
Description
-55℃~+125℃ 1.273kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS