Y0789882R200B9L
MFR.Part #
Y0789882R200B9L
JLCPCB Part #
C1461970
Description
-55℃~+125℃ 300mW 882.2Ω ±0.1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS