Y0789560R000B9L
MFR.Part #
Y0789560R000B9L
JLCPCB Part #
C1462060
Description
-55℃~+125℃ 300mW 560Ω ±0.1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS