Y07892K56000B0L
MFR.Part #
Y07892K56000B0L
JLCPCB Part #
C1464476
Description
-55℃~+125℃ 2.56kΩ 300mW ±0.1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors