Y07868K43750T0L
MFR.Part #
Y07868K43750T0L
JLCPCB Part #
C1495774
Description
-55℃~+125℃ 600mW 8.4375kΩ ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors