Y0786149R000B9L
MFR.Part #
Y0786149R000B9L
JLCPCB Part #
C1468523
Description
-55℃~+125℃ 149Ω 600mW ±0.1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS