Y0786129R000B9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0786129R000B9L
JLCPCB Part #
C1468493
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 129Ω 600mW ±0.1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS