Y07859K09000B0L
MFR.Part #
Y07859K09000B0L
JLCPCB Part #
C1464288
Description
-55℃~+125℃ 600mW 9.09kΩ ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors