BFC237965433
MFR.Part #
BFC237965433
JLCPCB Part #
C3784000
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 220V、630V 43nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS