Y0785863R000T9L
MFR.Part #
Y0785863R000T9L
JLCPCB Part #
C1473801
Description
-55℃~+125℃ 600mW 863Ω ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS