Y07857K50000T9L
MFR.Part #
Y07857K50000T9L
JLCPCB Part #
C1473815
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 7.5kΩ Metal foil resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS