Y07856K80000A0L
MFR.Part #
Y07856K80000A0L
JLCPCB Part #
C1471372
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 6.8kΩ 600mW ±0.05% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors