Y0785665R000T9L
MFR.Part #
Y0785665R000T9L
JLCPCB Part #
C1492426
Description
-55℃~+125℃ 600mW 665Ω Metal foil resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS