Y078564K4650T0L
MFR.Part #
Y078564K4650T0L
JLCPCB Part #
C1477756
Description
-55℃~+125℃ 600mW 64.465kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors