Y078558R1554B9L
MFR.Part #
Y078558R1554B9L
JLCPCB Part #
C1463381
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 58.1554Ω 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS