Y0103198K000T9L
MFR.Part #
Y0103198K000T9L
JLCPCB Part #
C1493694
Description
-55℃~+125℃ 198kΩ 2W Metal foil resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS