Y078550R0000D9L
MFR.Part #
Y078550R0000D9L
JLCPCB Part #
C1464020
Description
-55℃~+125℃ 50Ω 600mW ±0.5% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS