Y078550R0000B9L
MFR.Part #
Y078550R0000B9L
JLCPCB Part #
C1466617
Description
-55℃~+125℃ 50Ω 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS