Y07854K18000B9L
MFR.Part #
Y07854K18000B9L
JLCPCB Part #
C1463395
Description
-55℃~+125℃ 4.18kΩ 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS