Y078542K7000B0L
MFR.Part #
Y078542K7000B0L
JLCPCB Part #
C1479653
Description
-55℃~+125℃ 42.7kΩ 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors