Y0902350R000Q9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0902350R000Q9L
JLCPCB Part #
C1465607
Package
Plugin
Description
-65℃~+150℃ 300mW 350Ω ±0.02% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS