Y00073K83000F0L
MFR.Part #
Y00073K83000F0L
JLCPCB Part #
C1461124
Description
-55℃~+125℃ 3.83kΩ 600mW ±1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS