Y078532K6500T9L
MFR.Part #
Y078532K6500T9L
JLCPCB Part #
C1476021
Description
-55℃~+125℃ 32.65kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS