Y070610K0000T9L
MFR.Part #
Y070610K0000T9L
JLCPCB Part #
C1365474
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 400mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS