Y078524R0010Q0L
MFR.Part #
Y078524R0010Q0L
JLCPCB Part #
C1469495
Description
-55℃~+125℃ 24.001Ω 600mW ±0.02% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS