Y078520R0000Q9L
MFR.Part #
Y078520R0000Q9L
JLCPCB Part #
C1485010
Description
-55℃~+125℃ 20Ω 600mW ±0.02% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS