CP000539R00KE663
MFR.Part #
CP000539R00KE663
JLCPCB Part #
C1401208
Description
-65℃~+275℃ 39Ω 5W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS