Y078560K0000T9L
MFR.Part #
Y078560K0000T9L
JLCPCB Part #
C1493249
Description
-55℃~+125℃ 600mW 60kΩ Metal foil resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS